Katekyo Hitman Reborn RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dla ułomnych, czyli jak grać na forum RPG

Go down 
AutorWiadomość
Cervello
Admin
Cervello


Liczba postów : 39
Join date : 03/12/2012

Dla ułomnych, czyli jak grać na forum RPG Empty
PisanieTemat: Dla ułomnych, czyli jak grać na forum RPG   Dla ułomnych, czyli jak grać na forum RPG EmptyWto Gru 04, 2012 5:01 pm

REJESTRACJA

1. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z KHR, nie zakładaj postaci kanonicznej, lub zapoznaj się z wikią! oszczędź nam tej męki.
2. KONIECZNIE przeczytaj regulamin, bo jak nie, to kołchoz.
3. Wybierz postać. Najlepiej, żeby była postać kanoniczna. Jednak nikt nie zabrania Ci prowadzenia własnej postaci.
4. Sprawdź, czy wybrana przez Ciebie postać jest wolna. Jeżeli nie, wróć do punktu 2 -.-, jeżeli jest wolna, załóż konto i napisz kartę postaci.
5. Możesz zacząć grać dopiero, kiedy któryś z administratorów zaakceptuje Ci kartę postaci.

GRA NA FORUM

Każdy na pewno pisał opowiadania na polski, więc chyba wiadomo o co chodzi.
Posty powinny mieć co najmniej 3 linijki.
Wypowiedzi piszemy od myślnika pogubioną czcionkę. Opisy również od myślników. Myśl piszemy czcionką pochyłą
Przykład:

-Mam nadzieję, że nie jest na mnie bardzo zły - Spojrzała smutno w jego oczy.
- Ja to wszystko naprawię, Daj mi tylko trochę czasu - chłopak patrzył na nią ze złością

GRA NA SB

Gra na sb jest na pewno luźniejsza. Nie trzeba się nie wiadomo jak rozpisywać.
Wypowiedzi piszemy normalnie bez żadnych myślników, za to opisy w "**" lub "<>"
Przykład:

Weź wyjdź dziewczyno! Ogarnij się. *Odpowiedział chłodno blondyn, po czym odszedł*
Powrót do góry Go down
https://ciaossu.forumpl.net
 
Dla ułomnych, czyli jak grać na forum RPG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Katekyo Hitman Reborn RPG :: Sprawy organizacyjne :: Informejszyn-
Skocz do: